Sõrmused on tehtud täispuidust ja/või painutatud spoonist. Valmistan puidust sõrmuseid vastavalt tellija soovitud mõõdule ja disainile. Piirangud täispuidust sõrmustele on: min laius 7 mm ja servapaksus min 3,5 mm. Spoonist sõrmusele: laius 7 mm ja servapaksus 2,5-3 mm. Tugevdamiseks lisan täispuidust sõrmusele spoonist sisemise ringi. Spoonikihtide vahel on veekindel liim. Võimalus on ka tellida volframkarbiidist(tungsten) korpusega metallist sõrmuseid.
Sõrmused on pritsmekindlad, st nendega ei juhtu lühiajalisel kokkupuutel veega midagi. Käsi saab pesta, aga pesukemikaale ei tohiks kasutada, kui sõrmes on puidust või metallosaga sõrmus.
Peale veega kokkupuudet tuleb sõrmest võtta ja kuivatada nii käed kui ka sõrmus. Ujuma minnes tuleks sõrmus ära võtta. Titaanist ja volframkarbiidist(tungsten carbide) sõrmused on tugevad kuid siiski tuleb jälgida, et ei vigastaks sõrmuse keskel olevat täitematerjali. Kui see siiski juhtub on seda võimalik uuendada või parandada.
Kui töötad masinate või tööriistadega, võiksid sõrmuse kriimustamise vältimiseks ära võtta. Samuti oleks hea vältida kokkupuudet selliste abrasiivsete materjalidega nagu näiteks liiv ja pulber. Puit on teadupärast pehmem materjal ja päris igavesti tõenäoliselt ei kesta. Sõrmused on aga valmistatud ja töödeldud kestma pikkadeks aastateks. Kui pikkadest, sõltub siiski kasutamise intensiivsusest ja hooldamise korrektsusest.
Kui Teie ehe saab vigastada või soovite viimistlust uuendada, siis võtke kindlasti ühendust sõrmuse valmistajaga.
Kui jälgida kõiki ülaltoodud hoolduse ja kasutamise tingimusi, siis pakub sõrmus Teile rõõmu pikki aastaid.


Sõrmuste hinnad alates 45.-
puit ja pool-vääriskividega alates alates 65.- *
volframkarbiidist(tungsten) metallosa ja poolvääriskivi alates 95.- *
*hind oleneb kas opaaliga või helendav
Hinnale lisandub saatmiskulu (Itella Smartpost).


 
1-3712-3

Ühe õnneliku sõrmuse omaniku tagasiside. Lugemiseks vajuta pildile

 

UUS!


Sõrmus on valmistatud tugevast materjalist volframkarbiidist (ingl. tungsten carbide), mis on väga vastupidav kriimustustele ja mehaanilistele kahjustustele. Ta on titaanist neli korda ja 18-karaadisest kullast kümme korda raskem. Volframkarbiidist sõrmused säilitavad väga pikka aega ilusa läikiva viimistluse. Inimestele, kellele meeldib tunda sõrmuse muljetavaldavat raskust, on see ehe ideaalne valik. Allergiavaba (nikkel ja plii). Sõrmust saab kanda igapäevaselt ja kõigis oludes, sobib suurepäraselt abielusõrmuseks või miks mitte kingituseks.

Saadaval suurused:
US = 5.5 - 6 - 6.5 - 7 - 7.5 - 8 - 8.5 - 9 - 9.5 - 10 - 10.5 - 11 - 11.5 - 12 - 13 - 13.5
EU = 15.8 - 16.3 - 16.8 - 17 - 17.5 - 18 - 18.3 - 18.8 - 19.2 - 19.6 - 19.9 - 20.3 - 20.9 - 21.2 - 22 - 22.5
tungsten

Sõrmuste valmistamisel kasutan neid laboratooriumis loodud *opaali variatsioone, pool-vääriskive ning puiduliike:


*Kallimad ja raskemini leitavad looduslikud kalliskivid – teemant, safiir, smaragd, rubiin ja opaal – kasvatatakse laboris. Nende kivide keemilised, optilised ja füüsilised omadused on identsed looduslikult esineva kividega, nende eelis on aga eetiline saamisviis, mis ei kahjusta loodust.
opaalid
 


 
error: Miks sa seda teed!!