Sõrmused on tehtud täispuidust ja/või painutatud spoonist. Valmistan puidust sõrmuseid vastavalt tellija soovitud mõõdule ja disainile. Piirangud täispuidust sõrmustele on: min laius 7 mm ja servapaksus min 3,5 mm. Spoonist sõrmusele: laius 7 mm ja servapaksus 2,5-3 mm. Tugevdamiseks lisan täispuidust sõrmusele spoonist sisemise ringi. Spoonikihtide vahel on veekindel liim.
Sõrmused on pritsmekindlad, st nendega ei juhtu lühiajalisel kokkupuutel veega midagi. Käsi saab pesta, aga pesukemikaale ei tohiks kasutada, kui sõrmes on puidust sõrmus.
Peale veega kokkupuudet tuleb sõrmus sõrmest võtta ja kuivatada nii käed kui ka sõrmus. Ujuma minnes tuleks sõrmus ära võtta. Titaanist korpusega sõrmusel on teistsugune hooldus kui see on märjaks saanud nt. veega.
Videomaterjali hoolduse kohta leiad kodulehelt. Kui töötad masinate või tööriistadega, võiksid sõrmuse kriimustamise vältimiseks ära võtta.
Samuti oleks hea vältida kokkupuudet selliste abrasiivsete materjalidega nagu näiteks liiv ja pulber. Puit on teadupärast pehmem materjal ja päris igavesti tõenäoliselt ei kesta. Sõrmused on aga valmistatud ja töödeldud kestma pikkadeks aastateks.
Kui pikkadest, sõltub siiski kasutamise intensiivsusest ja hooldamise korrektsusest.
Kui Teie sõrmus saab vigastada või soovite viimistlust uuendada, siis võtke kindlasti ühendust sõrmuse valmistajaga.
Kui jälgida kõiki ülaltoodud hoolduse ja kasutamise tingimusi, siis pakub sõrmus Teile rõõmu pikki aastaid.

Sõrmuste hinnad alates 45.-
puit ja pool-vääriskividega alates alates 65.- *
titaanist metallosa ja poolvääriskivi alates 85.- *
volframkarbiidist(tungsten) metallosa ja poolvääriskivi alates 95.- *
*suurused piiratud, ning oleneb kas helendav või siis opaaliga
Hinnale lisandub saatmiskulu (Itella Smartpost).

UUS!


Sõrmus on valmistatud tugevast materjalist volframkarbiidist (ingl. tungsten carbide), mis on väga vastupidav kriimustustele ja mehaanilistele kahjustustele. Ta on titaanist neli korda ja 18-karaadisest kullast kümme korda raskem. Volframkarbiidist sõrmused säilitavad väga pikka aega ilusa läikiva viimistluse. Inimestele, kellele meeldib tunda sõrmuse muljetavaldavat raskust, on see ehe ideaalne valik. Allergiavaba (nikkel ja plii). Sõrmust saab kanda igapäevaselt ja kõigis oludes, sobib suurepäraselt abielusõrmuseks või miks mitte kingituseks.

Saadaval suurused:
US = 5 - 5.5 - 6 - 6.5 - 7 - 7.5 - 8 - 8.5 - 9 - 9.5 - 10 - 10.5 - 11 - 11.5
EU = 15.5 - 15.8 - 16.3 - 16.8 - 17 - 17.5 - 18 - 18.3 - 18.8 - 19.2 - 19.6 - 19.9 - 20.3 - 20.9
tungsten

 

Sõrmuste valmistamisel kasutan neid laboratooriumis loodud opaali variatsioone, pool-vääriskive ning puiduliike: