Kõik kirjutusvahendid on valmistatud käsitööna.
Kirjutusvahendiga on kaasas tugevast kartongist karp ja sametist ümbris. Võimalus on ka tellida puidust karp, millele saab teksti peale graveerida.
Kui tekib vajadus kirjutusvahendi südamikku välja vahetada, siis pakun Šveitsi firma StarMinen toodangut - need südamikud sobivad minu poolt valmistavatele kirjutusvahenditele.
Siin on mõned näpunäited selle kohta, kuidas hoolitseda ja hoida enda kirjutusvahendit suurepärases töökorras. Minu toodetes kasutatav puit on kuivanud vähemalt 2 aastat. Mõned puidutoorikud on stabiliseeritud. See tähendab, et toote valmistamiseks kasutatud puit on stabiilne ega tohiks tavalistes tingimustes puruneda. Kuna tegemist on loodusliku materjaliga, tuleb valmistootega ringi käia erilise hoolega, et tagada selle võimalikult pikk eluiga. Kirjutusvahendite vaenlane number üks on otsene päikesevalgus. Kindlasti vältige kirjutusvahendi sattumist pikemaks ajaks otsese päiksevalguse kätte, sest UV-kiirgus kahjustab viimistluse kvaliteeti.

Mõlemad – nii külm kui ka kuum – põhjustavad puidule stressi ja võivad tekitada pragusid ning tindi lekkeid. Kirjutusvahendi kandmine käekotis või pükste taskus ilma ümbriseta põhjustab sellele kriimustusi ja kahjustusi kokkupuutel võtmete, müntide, mobiiltelefonide ja muude elementidega. Pliiatsi kukkumine on alati probleem ja pole ilmselgelt soovitatav! Kui paigaldate kirjutusvahendile uut sisu, siis jälgige, et vedru ei kaoks. Kui sulepeaga ei kirjutata pikka aega, siis tint kuivab nõela sees. Et see uuesti tööle saada, tuleb nõela koos otsaga hoida mõned minutid soojas vees.

Hoidke kirjutusvahendit turvaliselt. Seda on soovitav hoida karbis või ostuga kaasasolevas sametist ümbrises. Kirjutusvahendi puhastamiseks ärge kasutage keemilisi vedelikke ega abrasiivseid aineid. Puhastage sooja seebiveega, pigistage pehme lapp kuivaks ning pühkige. Pärast kuivatage pliiats koheselt. Sinu uus kirjutusvahend võib elada igavesti, kuid ei talu siiski liiga karmi kohtlemist.